• Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

Regulamin zakupów

 1. Sklep internetowy www.championsport.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci INTERNET.

 2. Wszystkie ceny produktów oferowanych przez sklep www.championsport.pl zawierają podatek VAT (ceny brutto) i wyrażone są w PLN.

 3. Sklep www.championsport.pl dostarcza towar na terenie Polski, na koszt kupującego lub sprzedającego na podstawie odrębnych ustaleń, przy czym wydanie towaru następuje z chwilą jego nadania przewoźnikowi.

 4. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji po potwierdzeniu przez pracownika działu sprzedaży firmy Champion Sport. Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu jest niezbędne do potwierdzenia zamówienia. Nieprawidłowo wypełnione zamówienie nie będzie zrealizowane.

 5. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru w magazynie. W przypadku czasowej niedostępności produktu Klient zostanie poinformowany o aktualnym stanie zamówienia w celu podjęcia przez niego decyzji dotyczącej modyfikacji zamówienia.

 6. Klient ma prawo dokonywania zmian w zamówieniu do momentu wystawienia faktury VAT lub paragonu fiskalnego (produkty handlowe) lub do momentu rozpoczęcia procedury związanej ze zmianą stanu półproduktu (produkty usługowe). Do tego momentu klient może również wycofać złożone zamówienie telefonicznie lub e-mailem. Rezygnacja lub zmiana zamówienia wymaga potwierdzenia przez dział sprzedaży firmy.

 7. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, wycofywania poszczególnych towarów z oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian, a także prowadzenia ich do wyczerpania zapasów.

 8. Sposób dostawy jest deklarowany przez klienta podczas dokonywania zamówienia.

 9. Koszty transportu wyszczególnione będą jako osobna pozycja na fakturze. Podane kwoty za usługę transportową są cenami brutto i zawierają 23% VAT.

 10. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz.14, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

 11. Klient ma do wyboru następujące FORMY PŁATNOŚCI: PRZEDPŁATA - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu na naszym rachunku bankowym pełnej kwoty; ZA POBRANIEM - płatność należy uiścić w momencie dostarczenia towaru u doręczyciela; GOTÓWKĄ przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy Champion Sport; PRZELEWEM po wcześniejszym uzgodnieniu z działem sprzedaży firmy.

 12. Wszystkie produkty oferowane przez sklep internetowy www.calino.pl posiadają gwarancję producenta. Po ujawnieniu wad należy skontaktować się z działem reklamacji naszej firmy pod adresem calino@calino.pl opisując wadę/ usterkę zakupionego towaru. Warunki rozpatrzenia reklamacji będą ustalane indywidualnie. Towar dostarczony przez kuriera należy sprawdzić w jego obecności i spisać protokół reklamacji.

 13. Dostawy na terenie kraju realizowane będą za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 14. Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie przez dział sprzedaży firmy Champion Sport w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne.W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 15. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

 16. Umowa sprzedaży zawierana jest w języku polskim zgodnie z prawem polskim.